Холодильне обладнання
Професійне зберігання продуктів з PerfectFresh Pro
MasterCool – IceMaker
MasterCool – NoFrost
Кубики льоду для холодних напоїв
Професійне та швидке приготування напоїв із льодом: автоматичний IceMaker може готувати до 150 кубиків льоду на день.
Сучасні системи NoFrost
Розморожування відійшло в минуле
Усі прилади Miele MasterCool – як холодильники, так і морозильники – обладнано сучасною системою NoFrost. Вона спрощує розморожування й очищення приладу. Автоматичне розморожування також захищає модуль випаровувача, не кажучи вже про довкілля, завдяки надзвичайно високій енергоефективності приладу, який зберігає холод без льодоутворення.
Холодильники Miele
Всі переваги продукту з першого погляду
Click2open
Зручно й непомітно
Соло холодильники Miele з Click2open мають особливо легкий та елегантний механізм відкриття. Механізм відкриття допомагає нейтралізувати вакуум в холодильнику, тим самим легше відкриваючи прилад. Click2open без перешкод зникає в боковій частині дверей, надаючи більше простору для нового дизайну зовнішнього вигляду.
SoftClose
Плавне зачинення дверцят приладу
Дверцята холодильників та морозильників з функцією самозачинення: З SoftClose, інновативною системою зачинення від Miele. "Якщо дверцята відкриті під кутом менше ніж 30°, вони зачиняються автоматично." "З SoftClose дверцята зачиняються м'яко - пляшки на дверних полицях більше не дзвенітимуть."
MasterCool – Push2open
Ідеальне рішення для дизайну без ручок
Зручність і надійність: для відкривання дверей приладу Miele MasterCool вистачить лише одного легкого дотику. Цей унікальний механізм забезпечує максимальну зручність – просто потягніть дверцята, щоб відкрити їх далі, і вийміть усе, що вам потрібно. Завдяки Push2open прилади MasterCool мають ненав'язливий, мінімалістичний дизайн і можуть вбудовуватися врівень у будь-яку кухню без ручок.
MasterCool – завіси MaxLoad
Безпечне зберігання гарантовано
Надзвичайно міцні завіси не тільки надійно втримують великі, важкі й повністю завантажені дверцята холодильника, а й забезпечують їх плавне відкривання. Дверцята можна відкрити повністю, щоб вам було простіше й зручніше завантажувати й розвантажувати їх.
0
Пусто
Write Close
Close
Зв`язок з нами
Telegram
Viber
Mail
Phone