Ще більше про пилососи Miele
Miele прагне задовольнити ваші особисті потреби щодо гігієни кімнати настільки досконало, наскільки це можливо.
Сертифіковане гігієнічне очищення.
Робот-пилосос
Бездротові акумуляторні пилососи
HEPA2 AirClean, вистачає на весь термін служби
Завдяки фільтру HEPA2 HEPA 13, якого вистачає на весь термін служби, утримується до 99,999%1 дрібних частинок та алергенів. Ця відмінна фільтрація була підтверджена медичною організацією "Allergy UK" і сертифікована як придатна для людей з алергією. Blizzard CX1 від Miele отримав знак якості "схвалено" за його загальне потужне утримання пилу.
Точний, ефективний та ретельний
Акумуляторні роботи-пилососи працюють повністю самостійно, навіть якщо нікого немає вдома. За допомогою стельової камери і сенсорів Scout RX1 від Miele розпізнає кімнату і всі перешкоди. Завдяки Smart Navigation вони ретельно і ефективно працюють, навіть серед великої кількості меблів.
Дизайн «3 в 1»
Універсальність для будь-якої ситуації
Призначений для зручності користувача: концепція конфігурації пилососа Miele адаптується до ваших потреб.
Пилососи Miele
Всі переваги продукту з першого погляду
Пилососи Miele залишаються герметичними
«Для людей з алергією на пил ми рекомендуємо пилосос з фільтром HEPA в стандартній комплектації». TÜV Nord також рекомендував пилососи Miele з фільтрами HEPA AirClean для людей з алергією. Повітря, що проходить через пилосос, значно чистіше за кімнатне. Крім того, бактерії, алергени і спори цвілі надійно затримуються в мішку-пилозбірнику.
Випробування шланга: Такий стійкий!
У нашій лабораторії всмоктувальні шланги Miele скручують, згинають і розтягують із навантаженням 5 кг 120 000 разів. Ви можете сміло тягнути пилосос Miele за собою, не турбуючись ні про що.
Для всіх власників домашніх тварин: Cat & Dog
Cat & Dog надійно видаляє волосся і волокна з килимів та доріжок за допомогою своєї турбощітки. А активний фільтр AirClean Complete C3 ефективно нейтралізує неприємні запахи, так що вони ніколи не розповсюджуються.
Понад 60 перемог у міжнародних перевірках
Особливо успішні у міжнародних тестах: Циліндричні пилососи Miele EcoLine. Моделі EcoLine від Miele поєднують у собі максимальну якість очищення з найвищою енергоефективністю — ви економите енергію і гроші в довгостроковій перспективі.Потужний, економічний і не вимагає обслуговування.
0
Пусто
Write Close
Close
Зв`язок з нами
Telegram
Viber
Mail
Phone