Професійні технології прання
Miele Professional пропонує системні рішення.
Техніка для професійного користування
Miele Professional пропонує системні рішення, що відповідають вашим потребам.
Професійна техніка Miele
Всі переваги продукту з першого погляду
Технології прання

Наше пральне обладнання гарантує гігієнічно чисті результати. А запатентовані технології, як-от стільниковий барабан, забезпечують делікатний догляд у поєднанні з першокласними характеристиками очищення та сушіння. Прасувальні котки Miele Professional гарантують бездоганну кінцеву обробку.
Технології миття посуду

Блискучі результати мийки та продукція Miele Professional йдуть рука об руку. Професійні посудомийні машини Miele Professional поєднують в собі ідеальну ефективність мийки, неймовірно короткі цикли програм, чудові гігієнічні характеристики, економічність й ефективне використання ресурсів.
Послуги сервісу
Діапазон послуг містить усе – від проектування до профілактичного обслуговування, ремонту та забезпечення запасними частинами.
Сервісна команда Miele Professional пропонує правильне рішення для будь-якої задачі.
Наші спеціалісти відновлять справність обладнання в найкоротші строки. Автомобілі служби обслуговування укомплектовані оптимізованим запасом запасних частин і комплектом інструментів, що відповідає їхній спеціалізації. Це забезпечує максимальну експлуатаційну надійність для безперервної роботи вашого бізнесу.
Довговічність
Незалежно від того, наскільки завантажене ваше робоче життя і які у вас вимоги, продуктивність і довговічність нашого обладнання вражає. Воно надійно виконує свою роботу, дозволяючи вам зосередитися на своїх основних завданнях.
0
Пусто
Write Close
Close
Зв`язок з нами
Telegram
Viber
Mail
Phone