Техніка для приготування їжі
Всі найновіші технології у Miele
Техніка для кухні
Мистецтво приготування їжі – доведено до досконалості
Шафи з приготуванням функціі пару
Приготування за методом sous-vide
Варильні поверхні з інтегрованою витяжкою
Переваги зовнішньої пари
Інноваційна парова система: парогенератор у наших приладах розміщено зовні робочої камери духової шафи. У процесі приготування пара, що подається, повністю заповнює робочу камеру духової шафи та витісняє кисень. Це сприяє швидкому нагріванню та оптимальному вимірюванню температури, зберігаючи природний колір страви. І, оскільки в робочій камері не може утворюватися вапняний наліт, усе очищується швидко та легко.
Приготування під вакуумом
Рівномірно та дбайливо: у парових шафах Miele страви можна готувати за методом sous-vide (приготування у вакуумі). Під час його використання риба, м'ясо, фрукти та овочі готуються делікатно та дбайливо протягом усього часу приготування. Ви отримаєте надзвичайно ароматні та запашні страви. Їжа зберігає свій зовнішній вигляд, форму, вітаміни та мінерали.
Сучасний рівень приготування Con@ctivity
Con@ctivity звільнить вас від зайвих клопотів, забезпечуючи злагоджену взаємодію між витяжкою та варильною поверхнею. Варильна панель передає інформацію про свої параметри електронній системі витяжки, яка автоматично регулює інтенсивність своєї роботи. Вам більше не доведеться самостійно вимикати витяжку після приготування. Усі стандартні витяжки Miele TwoInOne мають функцію Con@ctivity.
Випічка та приготування
Всі переваги продукту з першого погляду
Захисне вимкнення
Для кожного рівня потужності визначена максимальна тривалість роботи. Якщо зона приготування працює на одному рівні потужності протягом незвично довгого часу, вона автоматично вимикається.
Духові шафи з функцією НВЧ
Компактна піч із мікрохвильовим режимом раціонально поєднує переваги двох потужних приладів: цей прилад – повноцінна піч із широким спектром функцій, таких як «Конвекція плюс». Водночас це потужна мікрохвильова піч. Ви можете використовувати функції окремо, наприклад, щоб спекти смачний хліб і торти за допомогою функції духовки або швидко зробити чашку гарячого шоколаду за допомогою мікрохвильового режиму. Окрім того, ви можете використовувати ці функції разом.
Мережа приладів Miele@home
Підключення електроприладів до мережі дає вам більше свободи, безпеки та зручності: попередньо нагрійте духовку перед тим, як повернутися додому, або виберіть рецепт у мобільному додатку Miele@mobile і передайте ваші ідеальні налаштування в духову шафу одним дотиком пальця. Ми пропонуємо вам спеціально розроблені функції та опцію мобільного керування – з Miele ви завжди будете на вершині цифрової зручності.
Функція запам'ятовування
Ви ненавмисне вимкнули варильну панель, але відразу це усвідомили. Якщо перезапустити її протягом 10 секунд, усі вибрані попередньо рівні та налаштування часу будуть збережені. Процес приготування продовжується без переривання.
0
Пусто
Write Close
Close
Зв`язок з нами
Telegram
Viber
Mail
Phone