модельний ряд пральних машин
Пральні машини
з фронтальним завантаженням
Пральні машини
з вертикальним завантаженням
Прально-сушильні машини
Огляд переваг пральних машин Miele з фронтальним завантаженням
 • Автоматичне розпізнавання завантаження
 • Енергоефективність
 • Підключення до системи гарячого водопостачання
 • Підсвічування барабана
 • Захист від протіканн
 • Стільниковий барабан
Завантаження білизни і керування пральною машиною здійснюються з фронтальної сторони. Завдяки різним варіантам установки (в колону, вбудовування під стільницю і т.д.) Ви можете встановлювати ці прилади там, де Вам зручно.
Огляд переваг пральних машин Miele з вертикальним завантаженням
 • Відкривається одним рухом.
 • Система захисту від протікання
 • Автоматична парковка і блокування барабана
 • Мобільна рама
 • Сотовый барабан
 • Автоматическое распознавание загрузки
У Вас не вистачає місця для пральної машинки? Пральні машини Miele з вертикальним завантаженням - ідеальне рішення. Речі в них завантажуються зверху - а значить, простір перед машинкою залишається вільним.
Прально-сушильна машина Miele об'єднує функції пральної машини з фронтальним завантаженням і сушильної машини конденсаційного типу. Такі прилади - оптимальний варіант для невеликих приміщень, вони ідеально підійдуть тим людям, кому місце дозволяє встановити тільки один прилад.
Пральні машини Miele
Всі переваги продукту з першого погляду
Функція AddLoad
Додавайте білизну після запуску програми
Джинси, блузка або всього один носок: функція AddLoad дозволяє легко додавати в машину додаткові речі навіть на пізніх етапах прання. Це означає, що речі можна додавати або виймати, наприклад, тільки під час циклів полоскання або віджимання. Все дуже легко: достатньо натиснути кнопку «Пуск / Додати білизна», і дверцята можна розблокувати легким дотиком. Якщо машина підключена до мережі, то додаток або Alexa повідомить про активну функції AddLoad.
Стільниковий барабан
Бездоганна турбота про білизну
Схожа на мережу структура поверхні стільникового барабана Miele створює тонку плівку води між барабаном і білизною. Білизна м'яко ковзає по поверхні, що забезпечує бездоганну захист тканини. Невеликі, гладко відполіровані акуратні отвори в стінках барабана дбайливо обходяться з текстильними виробами і запобігають утворенню катишків і затягувань. Тепер сторонні предмети (наприклад, скріпки) більше не потраплять в зливний насос.
Функція SteamCare
Зниження необхідності подальшої прасування до 50%
SteamCare від Miele забезпечує м'яке і ефективне розгладження білизни парою в пральній машині. Ця функція дозволяє знизити необхідність подальшої прасування до 50% 1. Після такої обробки деякі текстильні вироби не потрібно гладити. З функцією «Розгладження парою» Ви можете випрати і пропрасувати речі за один цикл. Функція FinishSteam забезпечує обробку парою вже попрану речей.
Мотор ProfiEco
Потужний, економічний і не вимагає обслуговування.
Відчуйте потужність моторів пральних машин Miele. Мотор ProfiEco, розроблений компанією Miele, - особливо економічний і безшумний. Він споживає менше електроенергії і не вимагає додаткового технічного обслуговування. Ефективна і зручна прання на багато років.
0
Пусто
Write Close
Close
Зв`язок з нами
Telegram
Viber
Mail
Phone